نتایج آزمون بانک کشاورزی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۱۳۹۲

آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی در سال ۱۳۹۲ امروز جمعه مورخ ۱۳۹۲/۲/۲۷ راس ساعت ۹ صبح در سراسر کشور  برگزار شد.

با برگزاری این آزمون سراسری که ۳۹ هزار و۷۰۰ نفر از داوطلبان در مقطع لیسانس رشته‌های رایانه،مدیریت،علوم اقتصادی، علوم بانکی،حسابداری،حقوق،زبان انگلیسی و کشاورزی در آن شرکت کردند،نیروی انسانی مورد نیاز این بانک از میان افراد واجد شرایط برای تصدی مشاغل متصدی امور بانکی انتخاب خواهند شد.
بر اساس این گزارش؛ اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون(کتبی)،تا پایان خرداد ماه سال جاری از طریق پایگاه اینترنتی این بانک به نشانی www.agri-bank.com اعلام و از آنان برای انجام مصاحبه دعوت خواهد شد.
استان‌های تهران، فارس و آذربایجان شرقی به ترتیب با بیش از ۶۵۰۰ ،۳۵۰۰ و۱۸۰۰ داوطلب، بیشترین شرکت کنندگان در آزمون را به خود اختصاص دادند.

اطلاعات تکمیلی و زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی‌بانک کشاورزی سال ۹۲ از طریق این سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

یک نظر

  1. قاسم ابر اهیم پور ناغانی گفته است :
    مرداد ۶ام, ۱۳۹۲

    واقعا این چه مسخره بازی تو این مملکت . حداقل جواب را بزنید تا این بدبخت بیچاره ها یه فکری به حال خودشون بکنن و اینقدر چشم انتظار نباشن.ازمن گفتن همش پارتی بازیه چرا که من چند اداره استخدام شدم ولی چون پارتی نداشتم رد شدم .و تا وزارتخانه هم پیگیرش شدم و متاسفانه همشون دستشون تو یه کاسه است . ای کسانی که باورش براتون سخته بشینین به انتظار تا باورتون بشه . درس خوندن توی این کشور یعنی سرکاری. الافی و بدبختی .

ارسال نظر