خلاصه قسمت آخر کوزی گونی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

داستان قسمت آخر سریال کوزی گونی

 

سریال ترکی کوزی گونی

کوزی و گونی دو برادر از یک خانواده متوسط هستند و پدرشان نانوا محله هست و آدمی خشن و  مستبد است.
در همسایگی این دو برادر دختری به نام جمره زندگی می کند که دو برادر پنهانی به او علاقه دارند تا این که شبی کوزی با خریدن هدیه ای می خواهد راز دلش را برای جمره فاش کند.
اما برادرش گونی زودتر از او رسیده و کوزی خشمگین به خانه بر می گردد و با پدرش درگیر می شود و از خانه بیرون می رود.

گونی به خانه بر می گردد و وقتی از ماجرا اطلاع پیدا می کند به دنبال کوزی می رود و او را در خیابان میابد و سوار ماشین می کند.
در ماشین بحث شان بالا می گیرد و در این بین گونی که راننده بود با پسری تصادف می کند و پسر کشته می شود.

اما کوزی این تصادف را به گردن می گیرد و راهی زندان می شود.
حالا زمان حال هست و کوزی از زندن آزاد می شود و به محله بر می گردد.
در آن طرف دختری ثروتمند عاشق گونی می شود و درست چند روز بعد از نامزدی گونی با جمره به نوعی روابط این دو را بهم می زند تا خود حاکم قلب گونی شود.
در این بین کوزی که در زندان بوکسور ماهری شده است برای امرار معاش به مسابقه های خیابانی بوکس روی میاورد تا این که فرهاد کسی که در زندان کوزی را اذیت می کرد را می بیند و به دنبال او می افتد تا انتقام بگیرد و …..

منبع:topnaz.com

این سریال در ترکیه در حال پخش است است و تمام نشده به محض اتمام، نتیجه اش را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. در صورتیکه از بقیه داستان اطلاع دارید، میتوانید در بخش نظرات مطرح کنید تا بقیه کاربران عزیز هم استفاده کنند.

نظرات شما درباره ادامه سریال:

نگار گفته : کوزی با جمره پنهانی دوست میشه گونی هم میره سراغ یه دختر دیگه

سولماز گفته:جمره با باریش ازدواج میکنه از گونی متنفر میشه ولی دلش پیشه کوزیه اخر اخرشم باریشو میکشه تصادفا کوزی هم با اون دختره که الان اشنه شده ازدواج میکنه گونی هم با بانو از دواج میکنه و ولی عاشقه جمره اس این نهایت خلاصه اش بود

بنفشه گفته : من تو کانال ترکیه تا جایی دیدم که جمره و کوزی با هم دوست شدن و حلقه دست همدیگه انداختن .خانواده هاشونم در جریانن و با هم رابطه خوبی دارن.گونی با یه دختر دیگه زندگی میکنه.سامی یه مغازه نونوایی بزرگ دارد،…

نگین گفته: گونی با بانو ازدواج می کند کوزی با جمره ازدواج می کند

آنا میگه : سلام بچه ها من اناهم تازه وارد این سایت شدم به نظر من اخرش کوزی وجمره با هم اذدواج میکنن وگونی هم با بانو کوزی دنبال دعواهه اما گونی بهتره نضرتون چیه؟

یک نظر

  1. bita گفته است :
    شهریور ۲ام, ۱۳۹۲

    من تااون جا دیدم که فرهاد از زندان ازاد می شود وزندان رفتنش را تخصیر کوزی می داندوبا هر کاری کوزی رااذیت می کند پدر سیمای هم می میرد وسیمای بافرهاد هم دست می شود وباهم دوتایی به حساب کوزی می رسند درضمن سیمای به خاطر این که کشته شدن پدرش را تخصیر کوزی می داند به همین دلیل

ارسال نظر